مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 19 آذر 1396 ساعت 22:24:03
نگاهی از زاویه ای دیگر
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت صدو چهلم)

گفتم: آقاجون باهنر نماينده هشت دوره مجلس در واکنش به شايعه سکه گرفتن از احمدی نژاد ضمن پذيرش تلويحی دريافت سکه اظهار کرد نپرداختن به این بحث‌ها بهتر است.
گفت: دولت دارای جلسات بسيار متعددی است که افراد فارغ از مسئوليت موظفی دعوت و مشارکت دارند جلساتی که از 5 -23 نفر و بيشر تشکيل می شوند جلساتی که بعضا در روزهای مختلف تا ده ساعت ادامه داشته و دارند. رياست جمهوری بعنوان ميزبان در مواقعی به صلاحديد معاون اول و ساير مقامات برای جبران حضور غير موظف افراد اهداء سکه بعنوان معادل پرداخت نقدی استفاده می کنند.
گفتم: چرا برخی مقامات فورا نسبت به تکذيب دريافت سکه اقدام کردند؟
گفت: اظهار تکذيب بيشتر بدليل اظهارات شبهه افکنانه بقايی است که با هدف اتهام سازی و ايجاد بدبينی انجام شد.
گفتم: يعنی پرداخت مثلا پنج سکه برای حضور در چند جلسه خارج از حوزه وظايف مقامات مذکور توجيه پذير است؟
گفت: اولا حق الزحمه مشارکت کارشناسی و مشاوره تخصصی برای جلساتی در اين سطح بدليل اهميت موضوعات ، سطح مخاطب ، مدت ، فشردگی و طبقه بندی بسيار بالاتر از اين اعداد قابل تعريف است. ثانيا برای استفاده معمول از کارشناسان و اساتيد بعنوان کارشنان مدعو غير مدير معمولا معادل يا بيش از بهاء سکه ها بطور نقدی واريز می گردد.
ثالثا همانطور که باهنر نيز فرموده مباحثی از اين دست با هدف انحراف از مباحث اصلی برجسته سازی می شود.

گفتم: اتفاقا باهنر نيز گفته باید توضیح دهند درآمد نفتی چگونه هزینه شده است.
گفت: سوالی که طی سال های دور دوم رياست جمهوری احمدی نژاد برخی کارشناسان غير همسو با جريان فکری باهنر مطرح که بدلايل حناحی مورد توجه دستگاه های مسئول قرار نگرفت.
گفتم: کشور هر ساله از درآمد نفتی بهره می برد چرا باهنر به اين مسئله بعنوان موضوعی خاص اشاره کرده است؟
گفت: براساس اطلاعات اقتصادی کشور طی 8 سال 84 - 92 بدليل افزايش انفجاری قيمت نفت که به بيش از 100 دلار رسيد ايران نيز از درآمد نفتی حدود 1000 ميليارد دلار برخوردار بود درآمدی که به تنهايی بيش از سه برابر کل درآمد نفتی هشتاد سال قبل از 84 است.
گفتم: بنابراين باهنر به نکته بسيار درست و مهمی در خصوص نقد عملکرد مالی دولت احمدی نژاد اشاره کرده است.
گفت: بررسی نحوء هزينه سازی درآمد نجومی 1000 ميليارد دلاری نفتی سال های 84-92 توسط احمدی نژاد بسيار حائز اهمت است اما انصاف و عدالت اين است که سوال تنها متوجه احمدی نژاد نباشد.
گفتم: يعنی مقامات و دستگاه های ديگری هم بايد همزمان پاسخگوی به قول باهنر درآمد نفتی نجومی توسط احمدی نژاد باشند؟
گفت: آقای باهنر بعنوان عضو اصلی و مرکزی کميته پنج نفره جبهه متحد و شورای هماهنگی گروه ها و احزاب اصولگرا که گزينش و مديريت انتخابات شورای شهر دوم و سوم ، مجلس هشتم ، نهم ، دهم و رياست جمهوری نهم ، دهم ، يازدهم و دوازدهم حضور داشت که به گزينش و انتخاب احمدی نژاد بعنوان شهردار تهران و رياست جمهوری نهم و دهم منجر شد.
گفت: باهنر در تمام اين ساله ا جايگاه ممتاز و کليدی نايب رييس مجلس ، رياست فراکسيون اکثريت مجلس ، رياست جريان فکری غير رسمی همسو که به فرمايش خودشان با نود رای مجلس پشتيبانی می شد را در اختيار داشتند. بنابراين در تمام تصميمات و اقدامات احمدی نژاد شهردار يا رييس جمهور مستقیما شراکت داشته و بايد پاسخگو نيز باشند.

گفتم: يعنی آقای باهنر نبايد در جايگاه سوال کننده قرار گرفته و بايد پاسخگوی سوالی باشد که خود در موضوع مشخص نبودن کم و کيف هزينه سازی درآمد نجومی 1000 ميليارد دلاری نفتی متوجه احمدی نژاد کردند؟
گفت: مردم بايد دقت کنند که احمدی نژاد صبح روز ورود به ساختمان رياست جمهوری با همراهی چند نفر در ترمينال جنوب از اتوبوس پياده نشده بود ، بلکه شورای لویی جرگه کشف و انتخابش کرد و از او قدّيس ساخت ، احمدی نژاد نمی توانست بگويد که قدّيس اش کنند بلکه قدّيس اش کردند تا آراء بخشی از مردم مومن و درد کشيده کشورمان را بدست آورند.
گفت: آقا جون امروز با تبرّی جستن و فرار به جلو  آقای باهنر و ساير اعضای لويی جرگه مذکور مشکلی حل نخواهد شد امروز اعضای لویی جرگه ای که احمدی نژاد را کشف ، انتخاب و بزرگش کردند و طی هشت سال بر همه چيز چشم بستند و چشم بستن همه را خواستند بايد از جايگاه مدعی مومن و متفکر پائين آمده در جايگاه متهم نشسته و پاسخگوی دردهای بجا مانده مردم و کشور باشند.

  تعداد بازديدها: 554


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:
تصوير امنيتي:


 
آخرين اخبار و مطالب 
علیرضا بهشتی:
قانون اساسی یک قانون بشری است و اگر نیاز باشد باید تصحیح شود/ جریان اصلاحات باید درباره عدالت اجتماعی بازنگری کند
یادداشتی از: سید حمید طباطبایی
از این گفتگو لذت بردم/ چرا همه چنین سخن نگوییم؟
جهانگیری:
دولت مردم سالار از منتقدین و معترضین آسیب نمی‌بیند/ آنچه کشور را تهدید می‌کند افراد و گروه‌هایی هستند که اعتماد و امید مردم را نشانه رفته‌اند
تظاهرات مردم آمریکا در حمایت از پناهجویان و علیه تصمیم غیرانسانی ترامپ
شکست قهرمانانه!؟
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست وچهارم)
کافئین جایگزین انسولین برای دیابتی ها
به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران؛
رابطه عاطفی چمران با امام/ حساسیت چمران نسبت به موافقین ارتباط با لیبی/ چرا امام خواستند چمران از جبهه برگردد؟
پیام رهبر معظم انقلاب به کاروان تیم ملی فوتبال ایران در روسیه
کارشکنی دشمنان و مدیریت اشتباه مسئولان
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست وسوم)
یک منبع آگاه در ستاد اجرای فرمان امام: امروز صبح ویلای لواسان از فیروزآبادی پس گرفته شد
گزارش اندیشکده «شورای آتلانتیک» از
حال و هوای این روزهای احمدی‌نژاد
چرا برخی بزرگان برای درمان به خارج از کشور می‌روند؟
امام خمینی(س) چمران در این دنیا شرف را بیمه کرد
هجوم هوادار مراکشی به پرچم اسرائیل + عکس
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس، نمایندگان و جمعی از کارکنان مجلس شورای اسلامی:
مجلس در مواردی مثل مبارزه با تروریسم وپولشویی مستقلا قانون بگذارد
واکنش مجید انصاری به نامه ی درخواست مذاکره با ترامپ
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش هفتم: امام خمینی عدم بیان خدمات را موجب تضعیف جامعه می دانست
چند پرده از فساد تکان‌دهنده‌ی سیستمی به روایت مسئولان تنها در 24 ساعت گذشته
حبابی ترکیده به نام برخورد با فساد اقتصادی
توضیح سرلشکر فیروز‌آبادی درباره ویلای لواسان: از هیچ مرجعی حکم تخلیه نگرفته‌ام / محل تحویلی یک ساختمان مخروبه ۱۰۰ ساله با حدود ۴ اتاق معمولی است؛ این ویلا هیچ امکاناتی ندارد / این محل ۲۲ سال به عنوان دفتر فوق سری رئیس ستادکل استفاده می‌شد
تحلیل «الحیات» از ائتلاف غیرمنتظره سائرون و الفتح؛
سفر سردار سلیمانی به کربلا همزمان با دیدار مقتدی صدر و هادی العامری؛ آیا ایران پیامی برای آن دو داشت؟ / تحلیل‌ها اشتباه بود؛ مقتدی صدر همه مخالفان تهران را ناامید کرد

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
اختصاصی:
بمناسبت عید سعید فطر "سه اثر گرافیکی از خانم شیرین نوشیروان"
بمناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل مراکش
ایران سرزمین... "اثری گرافیکی از خانم شیرین نوشیروان"
پوستر:
عید سعید فطر مبارک
جریان سازی اختلاف افکنانه
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست ویکم)
تریبون رسمی و مقابله با دولت
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست ودوم)
قدردانی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) از اقشار مختلف مردم و مسئولان جهت همکاری و حضور در بیست و نهمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش سوم: دعواهای بی حدّ و مرز، عامل بزرگ یأس
آیا شاه قصد داشت امام(ره) را به شهادت برساند؟
یادداشتی از: سید حمید طباطبایی
توصیه رهبر انقلاب را باور کنیم؛ توهین به یکدیگر، بازی در زمین دشمن است
پیام تبریک یادگار امام در پی پیروزی تیم ملی ایران برابر مراکش در جام‌جهانی
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش چهارم: هشدار جدی به همه جناح ها؛ زودتر حول منافع ملی به وحدت برسید!
یادداشتی از: سید حمید محمدیان
خط امام این است
اظهارات مهم رئیس سازمان بازرسی کل کشور:
سایت وزارت صنعت هک شد و حدود ٥ هزار خودروی مدل بالا و گران قیمت وارد کشور شد / بعضی خودروها تا صد میلیون گران شده / اکثرا دلال‌ها هستند که بازار را ملتهب می‌کنند /۵۰ نفر، ۵ درصد کل سکه‌ها را خریده‌اند / ورود بازرسی به بازار سکه، خودرو، مسکن و ارز
مجید انصاری:
به تیترهای چند خبرگزاری معروف نگاه کنید؛ تفاوت چندانی با تیترهای رسانه‌های ضد انقلاب واسرائیلی ندارد/ به بیت رفیع حضرت امام توهین می کنند/ تخریب ها نشانه‌ی نفوذ سرویس‌های جاسوسی در برخی نهاد هاست
جام‌جهانی/ تصويری كه رسانه‌ های خارجی بعد از صدرنشينی ايران در گروه مرگ جام جهانی منتشر كردند
مطهری درباره هشدار علم‌الهدی: اگر بنا بود تشخیص‌ آقای علم الهدی ملاک باشد امروز اثری از جمهوری اسلامی نبود/ منبع پیامک های تهدیدآمیز مشهد مشخص شد
روایتی دیگر از پیامک های تهدیدآمیز؛ یک نماینده: روزهای آخر نمایندگان را تهدید به مرگ می‌کردند!
سید احمد سیدنا، طنزنویس قدیمی گل‌آقا درگذشت
یادداشتی از: سید حمید طباطبایی
امام(س) و گرانی
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش پنجم: نگاه کلان به وضعیت جامعه، یکی از معانی همه با هم بودن


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 3365
تعداد بازدید دیروز: 12646
بازدید کل: 22062785
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.