مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 19 آذر 1396 ساعت 22:24:03
نگاهی از زاویه ای دیگر
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت صدو چهلم)

گفتم: آقاجون باهنر نماينده هشت دوره مجلس در واکنش به شايعه سکه گرفتن از احمدی نژاد ضمن پذيرش تلويحی دريافت سکه اظهار کرد نپرداختن به این بحث‌ها بهتر است.
گفت: دولت دارای جلسات بسيار متعددی است که افراد فارغ از مسئوليت موظفی دعوت و مشارکت دارند جلساتی که از 5 -23 نفر و بيشر تشکيل می شوند جلساتی که بعضا در روزهای مختلف تا ده ساعت ادامه داشته و دارند. رياست جمهوری بعنوان ميزبان در مواقعی به صلاحديد معاون اول و ساير مقامات برای جبران حضور غير موظف افراد اهداء سکه بعنوان معادل پرداخت نقدی استفاده می کنند.
گفتم: چرا برخی مقامات فورا نسبت به تکذيب دريافت سکه اقدام کردند؟
گفت: اظهار تکذيب بيشتر بدليل اظهارات شبهه افکنانه بقايی است که با هدف اتهام سازی و ايجاد بدبينی انجام شد.
گفتم: يعنی پرداخت مثلا پنج سکه برای حضور در چند جلسه خارج از حوزه وظايف مقامات مذکور توجيه پذير است؟
گفت: اولا حق الزحمه مشارکت کارشناسی و مشاوره تخصصی برای جلساتی در اين سطح بدليل اهميت موضوعات ، سطح مخاطب ، مدت ، فشردگی و طبقه بندی بسيار بالاتر از اين اعداد قابل تعريف است. ثانيا برای استفاده معمول از کارشناسان و اساتيد بعنوان کارشنان مدعو غير مدير معمولا معادل يا بيش از بهاء سکه ها بطور نقدی واريز می گردد.
ثالثا همانطور که باهنر نيز فرموده مباحثی از اين دست با هدف انحراف از مباحث اصلی برجسته سازی می شود.

گفتم: اتفاقا باهنر نيز گفته باید توضیح دهند درآمد نفتی چگونه هزینه شده است.
گفت: سوالی که طی سال های دور دوم رياست جمهوری احمدی نژاد برخی کارشناسان غير همسو با جريان فکری باهنر مطرح که بدلايل حناحی مورد توجه دستگاه های مسئول قرار نگرفت.
گفتم: کشور هر ساله از درآمد نفتی بهره می برد چرا باهنر به اين مسئله بعنوان موضوعی خاص اشاره کرده است؟
گفت: براساس اطلاعات اقتصادی کشور طی 8 سال 84 - 92 بدليل افزايش انفجاری قيمت نفت که به بيش از 100 دلار رسيد ايران نيز از درآمد نفتی حدود 1000 ميليارد دلار برخوردار بود درآمدی که به تنهايی بيش از سه برابر کل درآمد نفتی هشتاد سال قبل از 84 است.
گفتم: بنابراين باهنر به نکته بسيار درست و مهمی در خصوص نقد عملکرد مالی دولت احمدی نژاد اشاره کرده است.
گفت: بررسی نحوء هزينه سازی درآمد نجومی 1000 ميليارد دلاری نفتی سال های 84-92 توسط احمدی نژاد بسيار حائز اهمت است اما انصاف و عدالت اين است که سوال تنها متوجه احمدی نژاد نباشد.
گفتم: يعنی مقامات و دستگاه های ديگری هم بايد همزمان پاسخگوی به قول باهنر درآمد نفتی نجومی توسط احمدی نژاد باشند؟
گفت: آقای باهنر بعنوان عضو اصلی و مرکزی کميته پنج نفره جبهه متحد و شورای هماهنگی گروه ها و احزاب اصولگرا که گزينش و مديريت انتخابات شورای شهر دوم و سوم ، مجلس هشتم ، نهم ، دهم و رياست جمهوری نهم ، دهم ، يازدهم و دوازدهم حضور داشت که به گزينش و انتخاب احمدی نژاد بعنوان شهردار تهران و رياست جمهوری نهم و دهم منجر شد.
گفت: باهنر در تمام اين ساله ا جايگاه ممتاز و کليدی نايب رييس مجلس ، رياست فراکسيون اکثريت مجلس ، رياست جريان فکری غير رسمی همسو که به فرمايش خودشان با نود رای مجلس پشتيبانی می شد را در اختيار داشتند. بنابراين در تمام تصميمات و اقدامات احمدی نژاد شهردار يا رييس جمهور مستقیما شراکت داشته و بايد پاسخگو نيز باشند.

گفتم: يعنی آقای باهنر نبايد در جايگاه سوال کننده قرار گرفته و بايد پاسخگوی سوالی باشد که خود در موضوع مشخص نبودن کم و کيف هزينه سازی درآمد نجومی 1000 ميليارد دلاری نفتی متوجه احمدی نژاد کردند؟
گفت: مردم بايد دقت کنند که احمدی نژاد صبح روز ورود به ساختمان رياست جمهوری با همراهی چند نفر در ترمينال جنوب از اتوبوس پياده نشده بود ، بلکه شورای لویی جرگه کشف و انتخابش کرد و از او قدّيس ساخت ، احمدی نژاد نمی توانست بگويد که قدّيس اش کنند بلکه قدّيس اش کردند تا آراء بخشی از مردم مومن و درد کشيده کشورمان را بدست آورند.
گفت: آقا جون امروز با تبرّی جستن و فرار به جلو  آقای باهنر و ساير اعضای لويی جرگه مذکور مشکلی حل نخواهد شد امروز اعضای لویی جرگه ای که احمدی نژاد را کشف ، انتخاب و بزرگش کردند و طی هشت سال بر همه چيز چشم بستند و چشم بستن همه را خواستند بايد از جايگاه مدعی مومن و متفکر پائين آمده در جايگاه متهم نشسته و پاسخگوی دردهای بجا مانده مردم و کشور باشند.

  تعداد بازديدها: 737


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:


 
آخرين اخبار و مطالب 
اختصاصی: 30 فراز جاودان غدیریه
فراز بیستم "به اهتمام خانم شیرین نوشیروان"
در دارالزهراء(س)؛
روایت فیرحی از فساد سیستماتیک در دارالخلافه معاویه و بغض فروخورده مردم
برنامه امام(س) در دهه اول محرم چه بود؟
خاطره مرحوم کوثری از خواندن روضه حضرت علی اکبر(س) در محضر امام
امام خمینی(س): خطر معاویه و یزید غصب خلافت نبود خطر آن بود که می خواستند اسلام را به صورت سلطنت در آورند
درخواست امام خمینی(س) در شب عاشورا چه بود؟
عزاداری مورد تأیید امام خمینی(س) کدام است؟
مُحرم غریب 1440 "از احمدی نژاد تا تتلو اصولگرایی"
نگاهی دیگر(قسمت چهارصدوبیست پنجم)
تصاویر / بعد از خاتمه مراسم شب هشتم محرم
اختصاصی:
علی اکبر (ع) "اثری آیینی از خانم شیرین نوشیروان"
پخش مستند شوق شبیه (روایتی از یک سفر) از شبکه افق
اختصاصی:
علی اصغر (ع) "اثری آیینی از خانم شیرین نوشیروان"
اختصاصی: 30 فراز جاودان غدیریه
فراز نوزدهم "به اهتمام خانم شیرین نوشیروان"
دکتر ولایتی و نگاه به شرق
نگاهی دیگر(قسمت چهارصدوبیست چهارم)
به اهتمام آقای محمد قربانی
جلوه هایی از زيبایی های وقايع کربلا ...!
خیلی به خود مغرور نشویم
نگاهی دیگر(قسمت چهارصدوبیست سوم)
المیادین: انتخاب عادل عبدالمهدی برای نخست وزیری عراق تقریبا حتمی شد
به قلم: علی اکبر پورسلطان
تاریخچه و آسیب شناسی هیئت های مذهبی (بازنشر)*
پوستر/ گریه بر سیدالشهدا(س) در کلام امام (ره)
روزنامه جمهوری اسلامی:
جریانی که با تشبیه بزرگان به طلحه و زبیر، خودشان را در جایگاه امیر مومنان می‌دیدند این روزها جایگاه سرور شهیدان را اشغال کرده‌اند/ با عباراتی کفرآمیز جوانان را به انحراف می‌کشانند

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
اختصاصی: 30 فراز جاودان غدیریه
فراز پانزدهم "به اهتمام خانم شیرین نوشیروان"
اختصاصی:
رقیه خاتون سلام الله علیها "اثری آیینی از حانم شیرین نوشیروان"
اختصاصی: 30 فراز جاودان غدیریه
فراز شانزدهم "به اهتمام خانم شیرین نوشیروان"
اختصاصی:
قاسم ابن الحسن (ع) اثری آیینی از خانم شیرین نوشیروان
اختصاصی: 30 فراز جاودان غدیریه
فراز هفدهم "به اهتمام خانم شیرین نوشیروان"
اختصاصی: 30 فراز جاودان غدیریه
فراز چهاردهم "به اهتمام خانم شیرین نوشیروان"
اختصاصی: 30 فراز جاودان غدیریه
فراز هجدهم "به اهتمام خانم شیرین نوشیروان"
کتاب ترس ترامپ در کاخ سفید
نگاهی دیگر(قسمت چهارصدونوزدهم)
وای که ردپای دزد آبادی ما، چقدر شبیه چکمه های کدخداست
نگاهی دیگر(قسمت چهارصدوهجدهم)
ترامپ: با خروج از برجام کار بزرگی برای اسراییل انجام دادم
نگاهی دیگر(قسمت چهارصدوبیستم)
به اهتمام: حاج حسن وفایی
گزیده هایی از کتاب حماسه حسینی اثر علامه شهید مرتضی مطهری
جریان سازی اخبار سوخته
نگاهی دیگر(قسمت چهارصدوبیست ویکم)
به اهتمام: حاج حسن وفایی
حسین وارث آدم "دکتر علی شریعتی"
به قلم آقای حاج حسن وفایی
کاروان عاشورایان
پوستر:
تاکید امام (ره) بر حفظ عزاداری سنتی عاشورا
به اهتمام آقای محمد قربانی
تصاویری عاشورایی
مجید انصاری:
لایحه مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص رد نشده است/ تصویب قوانین FATF دست کشورهای اروپایی را برای مواجهه حقوقی با آمریکا باز می گذارد/ این قانون نمی‌تواند مانع از اقدامات ایران در حمایت از گروه‌های مبارز شود/ بهتر نبود مجلس، تعطیلات تابستانی برای خود اعلام نمی‌کرد؟
حسین ابراهیمی: مداح‌ها به بحث‌های حاشیه‌ای ورود نکنند/ احمد سالک: اگر مداحی بخواهد وارد مسائل سیاسی شود نباید به توهین بپردازد
زیباکلام:
استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه از سوی مجلس است
واقعه عاشورا (از نگاه آمار)


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 732
تعداد بازدید دیروز: 18513
بازدید کل: 23318005
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.