مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 19 آذر 1396 ساعت 22:24:03
نگاهی از زاویه ای دیگر
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت صدو چهلم)

گفتم: آقاجون باهنر نماينده هشت دوره مجلس در واکنش به شايعه سکه گرفتن از احمدی نژاد ضمن پذيرش تلويحی دريافت سکه اظهار کرد نپرداختن به این بحث‌ها بهتر است.
گفت: دولت دارای جلسات بسيار متعددی است که افراد فارغ از مسئوليت موظفی دعوت و مشارکت دارند جلساتی که از 5 -23 نفر و بيشر تشکيل می شوند جلساتی که بعضا در روزهای مختلف تا ده ساعت ادامه داشته و دارند. رياست جمهوری بعنوان ميزبان در مواقعی به صلاحديد معاون اول و ساير مقامات برای جبران حضور غير موظف افراد اهداء سکه بعنوان معادل پرداخت نقدی استفاده می کنند.
گفتم: چرا برخی مقامات فورا نسبت به تکذيب دريافت سکه اقدام کردند؟
گفت: اظهار تکذيب بيشتر بدليل اظهارات شبهه افکنانه بقايی است که با هدف اتهام سازی و ايجاد بدبينی انجام شد.
گفتم: يعنی پرداخت مثلا پنج سکه برای حضور در چند جلسه خارج از حوزه وظايف مقامات مذکور توجيه پذير است؟
گفت: اولا حق الزحمه مشارکت کارشناسی و مشاوره تخصصی برای جلساتی در اين سطح بدليل اهميت موضوعات ، سطح مخاطب ، مدت ، فشردگی و طبقه بندی بسيار بالاتر از اين اعداد قابل تعريف است. ثانيا برای استفاده معمول از کارشناسان و اساتيد بعنوان کارشنان مدعو غير مدير معمولا معادل يا بيش از بهاء سکه ها بطور نقدی واريز می گردد.
ثالثا همانطور که باهنر نيز فرموده مباحثی از اين دست با هدف انحراف از مباحث اصلی برجسته سازی می شود.

گفتم: اتفاقا باهنر نيز گفته باید توضیح دهند درآمد نفتی چگونه هزینه شده است.
گفت: سوالی که طی سال های دور دوم رياست جمهوری احمدی نژاد برخی کارشناسان غير همسو با جريان فکری باهنر مطرح که بدلايل حناحی مورد توجه دستگاه های مسئول قرار نگرفت.
گفتم: کشور هر ساله از درآمد نفتی بهره می برد چرا باهنر به اين مسئله بعنوان موضوعی خاص اشاره کرده است؟
گفت: براساس اطلاعات اقتصادی کشور طی 8 سال 84 - 92 بدليل افزايش انفجاری قيمت نفت که به بيش از 100 دلار رسيد ايران نيز از درآمد نفتی حدود 1000 ميليارد دلار برخوردار بود درآمدی که به تنهايی بيش از سه برابر کل درآمد نفتی هشتاد سال قبل از 84 است.
گفتم: بنابراين باهنر به نکته بسيار درست و مهمی در خصوص نقد عملکرد مالی دولت احمدی نژاد اشاره کرده است.
گفت: بررسی نحوء هزينه سازی درآمد نجومی 1000 ميليارد دلاری نفتی سال های 84-92 توسط احمدی نژاد بسيار حائز اهمت است اما انصاف و عدالت اين است که سوال تنها متوجه احمدی نژاد نباشد.
گفتم: يعنی مقامات و دستگاه های ديگری هم بايد همزمان پاسخگوی به قول باهنر درآمد نفتی نجومی توسط احمدی نژاد باشند؟
گفت: آقای باهنر بعنوان عضو اصلی و مرکزی کميته پنج نفره جبهه متحد و شورای هماهنگی گروه ها و احزاب اصولگرا که گزينش و مديريت انتخابات شورای شهر دوم و سوم ، مجلس هشتم ، نهم ، دهم و رياست جمهوری نهم ، دهم ، يازدهم و دوازدهم حضور داشت که به گزينش و انتخاب احمدی نژاد بعنوان شهردار تهران و رياست جمهوری نهم و دهم منجر شد.
گفت: باهنر در تمام اين ساله ا جايگاه ممتاز و کليدی نايب رييس مجلس ، رياست فراکسيون اکثريت مجلس ، رياست جريان فکری غير رسمی همسو که به فرمايش خودشان با نود رای مجلس پشتيبانی می شد را در اختيار داشتند. بنابراين در تمام تصميمات و اقدامات احمدی نژاد شهردار يا رييس جمهور مستقیما شراکت داشته و بايد پاسخگو نيز باشند.

گفتم: يعنی آقای باهنر نبايد در جايگاه سوال کننده قرار گرفته و بايد پاسخگوی سوالی باشد که خود در موضوع مشخص نبودن کم و کيف هزينه سازی درآمد نجومی 1000 ميليارد دلاری نفتی متوجه احمدی نژاد کردند؟
گفت: مردم بايد دقت کنند که احمدی نژاد صبح روز ورود به ساختمان رياست جمهوری با همراهی چند نفر در ترمينال جنوب از اتوبوس پياده نشده بود ، بلکه شورای لویی جرگه کشف و انتخابش کرد و از او قدّيس ساخت ، احمدی نژاد نمی توانست بگويد که قدّيس اش کنند بلکه قدّيس اش کردند تا آراء بخشی از مردم مومن و درد کشيده کشورمان را بدست آورند.
گفت: آقا جون امروز با تبرّی جستن و فرار به جلو  آقای باهنر و ساير اعضای لويی جرگه مذکور مشکلی حل نخواهد شد امروز اعضای لویی جرگه ای که احمدی نژاد را کشف ، انتخاب و بزرگش کردند و طی هشت سال بر همه چيز چشم بستند و چشم بستن همه را خواستند بايد از جايگاه مدعی مومن و متفکر پائين آمده در جايگاه متهم نشسته و پاسخگوی دردهای بجا مانده مردم و کشور باشند.

  تعداد بازديدها: 351


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:
تصوير امنيتي:


 
آخرين اخبار و مطالب 
شعر همسر امام خمینی در هجران ایشان
سرلشکر موسوی:
وقایع دفاع مقدس بدون غلو و تحریف بیان شود /فعالیت‌های راهیان نور دستوری نیست
ارزشهای والای دفاع از حرمین شریف
نگاهی دیگر (قسمت دویست وبيست و پنجم)
یادداشتی از: حجت الاسلام هادی سروش
همه زیبایی ها برای یک روابط خوب خانوادگی
واکنش وزارت خارجه کشورمان به تیراندازی مرزبانان ترکمنستان به ماهیگیران ایرانی و کشته شدن دو نفر
عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری!
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به ادعاهای بن سلمان؛
دختر بن لادن را دستگیر و تحویل سفارت عربستان در تهران دادیم / مقامات سعودی گفتند سایر اعضای خانواده بن لادن را از همان مرزی که از آن به‌صورت غیرقانونی وارد ایران شده بودند، اخراج کنید که کردیم
بهروز نعمتی: رفع حصر داشت اتفاق می افتاد که ذوالنور به دیدار کروبی رفت و همه چیز بهم ریخت / نامه کروبی ناشی از سخنان ذوالنور بود
قرص ژلوفن و آشنایی با عوارض مخرب آن بر سیستم بدن
الاخبار :
200میلیارد دلار به اضافه «معامله قرن»؛ بهای تحریم ایران
لیله الرغائب؛ بی واسطه با خدا
امام خمینی (ره) خطاب به رزمندگان اسلام:
من دست و بازوی قدرتمند شما را می بوسم و به آن افتخار می کنم
سقوط اخلاق یا قبیله گرایی
نگاهی دیگر (قسمت دویست وبيست و چهارم)
تصویر / ساخت ایران
به مناسبت سالروز درگذشت همسر گرامی امام (س)؛
شعر امام خمینی برای بانو خدیجه ثقفی
غرویان: بندهای اعلام شده از سوی شورای نگهبان درباره شرایط «رجل سیاسی» دارای ابهام‌های زیادی است
نوروز"غزلی از علی اکبر پورسلطان(مهاجر)"
لاریجانی: به هم پریدن حتی بعد از انتخابات متوقف نشده/ مردم محرم هستند، باید با آنها صحبت کرد
سخنگوی هیات رییسه مجلس:
کمیته‌ای برای رفع حصر در یکی از نهادها تشکیل شد
در بازدید از بخش‌های مختلف شرکت داروسازی تهران شیمی؛
رئیس‌جمهور روحانی: خواست جوانان شفافیت بیشتر، اقتصاد بهتر، آزادی بیشتر، فرهنگ باز و رابطه بهتر با جهان است

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
اختصاصی:
باقرالعلوم "اثری ماندگار از خانم شیرین نوشیروان"
اختصاصی:
عیدانه گرافیکی "آثار خانم شیرین نوشیروان"
سازمان ...صدا و سیما
نگاهی دیگر (قسمت دویست ونوزدهم)
ممنوعیت شغل دوم استاد زیباکلام
نگاهی دیگر (قسمت دویست وبيست و يكم)
آیت الله جنتی و دیگران
نگاهی دیگر (قسمت دویست وهفدهم)
خیانت لاریجانی یا احمدی نژاد
نگاهی دیگر (قسمت دویست وبيستم)
عمل ...قالیباف
نگاهی دیگر (قسمت دویست وهجدهم)
حاجت خواستن نزد قبر والدین
ماهی‌های دریا برای چه کسی استغفار می‌کنند؟
مجازات بی‌پروائی در گناهان
رئیس‌جمهور روحانی:
شادی مردم را هم به رسمیت بشناسید و اینقدر سختگیری نکنیم
کمترین وظیفه انسان در برابر خدای سبحان
یادداشتی از: احمد مسجد جامعی
یک حرف بس است
نهادها و ارگان‌های متعلق به نظام به‌جای کارشکنی و ایراد گرفتن، به یاری دولت بشتابند
امام محمد باقر (ع): لاقوّة کردّ الغضب
ممنوعیت شغل دوم استاد زیباکلام نگاهی دیگر (قسمت دویست وبيست و دوم)
توصیه های کارشناس وزارت اطلاعات به مسافران خارج از کشور
یادداشتی از: حجت الاسلام هادی سروش
سدّ تَرَک خورده
پیام تبریک روحانی به پوتین: برگزاری شایسته انتخابات و پیروزی قاطعانه جنابعالی موجب مسرت گردید
مراسم تحویل سال نو در حرم مطهر امام خمینی (س) برگزار می شود/ سید حسن خمینی، سخنران مراسم
مجید انصاری: عده‌ای با صحبت‌ها و کردارشان در تریبون‌های رسمی برای جذب سرمایه‌گذاری فضایی ناامن ایجاد می‌کنند


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 6692
تعداد بازدید دیروز: 16520
بازدید کل: 20654032
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.