مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 23 آذر 1396 ساعت 21:42:38
نگاهی از زاویه ای دیگر
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت صدو چهل و دوم)


گفتم: آقاجون سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله و نماينده دوره هشتم و نهم مجلس گفت ما از قبل نسبت به ارتباط رحيم مشايی با عوامل سازمان جاسوسی انگلستان مطلع بوديم.

گفت: حسين فدايی دبيرکل جمعيت ايثارگران و نماينده ادوار گذشته مجلس هم در 27دی 90 همين ادعا را مطرح کرده بود.

گفتم: اگر ادعای کوثری و فدايی با توجه به جايگاه امنيتی و سياسی که داشته و دارند صحت داشته باشد چرا با مشايی بعنوان مرتبط با عوامل MI6 برخورد نکردند؟

گفت: نکته جالب در اظهارات کوثری و فدايی اين است که مدعی شدند مشايی با خانم سطوت (متولد 1311 - همسر مرحوم فاطمی وزير خارجه مصدق) عامل ارشد سرويس جاسوسی انگلستان ارتباط داشت.

گفتم: خانم سطوت که به محض ورود به ايران در ارديبهشت 88 دستگير و با اخذ تعهد و وثيقه در خرداد90 بدون مسئله خاصی آزاد شد.

گفت: کوثری و فدايی تأکيد دارند که خانم سطوت (همسر دکتر فاطمی وزير خارجه مصدق) با هدف ايجاد هماهنگی بين نظام سلطه ، جريان فتنه و حلقه انحرافی از طريق مشايی مرد شماره يک دکتر محمود احمدی نژاد رييس جمهور ادوار نهم و دهم ریاست جمهوری جهت انجام ماموريت اغتشاش عمومی توسط MI6 به ايران اعزام شده بود.

گفتم: بنابراين کوثری و فدايی مدعی هستند
1) عناصر اصلی حلقه انحرافی مانند مشايی با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان ارتباط داشتند.
2) از ماهيت جاسوسی و ماموريت آشوب طلبانه خانم سطوت ميهمان معاون رييس جمهور احمدی نژاد مطلع بودند.
3) خانم سطوت عامل سازمان جاسوسی انگلستان به همين دليل دستگير اما بدليل پيگيری احمدی نژاد رييس جمهور وقت آزاد شد.
4) خانم سطوت توسط سرويس جاسوسی انگلستان و با هدف هماهنگی بين نظام سلطه ، عوامل فتنه و حلقه انحرافی برای ايجاد آشوب در سال 88 به ايران اعزام شده بود.

گفت: نکته جالب توجه اينکه کوثری و فدايی مدعی هستند جريان فتنه و حلقه انحرافی در ايجاد آشوب 88 تيغه های يک قيچی بودند؟

گفتم: ايکاش کوثری و فدايی توضيح می دادند که چرا با علم به ارتباط مرد اول احمدی نژاد رييس جمهور همچنان احمدی نژاد را کانديد اصلح جبهه اصولگرايی اعلام کردند؟

گفت: بايد توضيح دهند؛
1) چرا با علم به ماهيت عناصر حلقه انحرافی در اواخر 78 همچنان بر انتخاب احمدی نژاد به عنوان کانديد اصلح جبهه اصولگرايا در 88 اصرار کردند؟
2) چرا علی رغم علم به روابط پنهان مرد کليدی رييس جمهور احمدی نژاد با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان حمايت از دولت مذکور را تکليف شرعی می دانستند.
3) چرا علی رغم اطمينان از نقش کليدی خانم سطوت اعزامی سرويس جاسوسی انگلستان به تهران به ميزبانی نزديکان رييس جمهور احمدی نژاد به عوامل اصلی دولت اول احمدی نژاد اجازه نقش آفرينی در آشوب های 88 را دادند؟
4) چرا در مراحل رسيدگی به جرايم امنيتی عوامل (فتنه) آشوب های 88 هرگز از نقش عوامل حلقه انحرافی مرتبط و ميزبان عامل سرويس جاسوسی انگلستان در دولت نهم چيزی نگفتند؟
5) چرا عوامل حلقه انحرافی که به فرمايش فدايی تيغه دوم قيچی آشوب 88 بودند به دليل جرم امنيتی مذکور هرگز در کنار عوامل فتنه محاکمه و محکوم نشدند؟
6) و اگر ادعای کوثری و فدايی را درست بدانيم پس همکار خانم سطوت که وظيفه ارتباط گيری با عوامل فتنه را داشته چه کسی بود؟

گفتم: کوثری و فدايی و البته ساير اعضای شورای جبهه متحد اصولگرايان در انتخابات 88 بايد توضيح دهند چرا علی رغم اطلاع از ماهيت مردان کليدی دولت در ارتباط گيری با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان و اطلاع از اينکه عامل اصلی سرويس جاسوسی برای هماهنگی نيروهای آشوب طلب توسط منتخب جبهه متحد اصولگرايان به ايران وارد و از زندان آزاد شده بود همچنان منتخب اصولگرایان در انتخابات 88 شد.

گفت: ادبيات اعضای جبهه متحد به گونه ای است که حتما بايد طلبکار باشند و بدهکاری به مردمی که با اعتماد به آنها به حلقه انحرافی يا به قول فدايی تيغه دوم قيچی آشوب 88 رای دادند معنا ندارد.

گفتم: کوثری در عين حال مدعی است احمدی نژاد دولت دهم از مسير احمدی نژاد دولت نهم انحراف داشت.

گفت: آقاجون پيری و فراموشی والا کوثری در همين مصاحبه تاکيد کرد که ارتباط مشايی با عوامل سازمان جاسوسی انگلستان ، ورود خانم سطوت به ايران و دستگيری سطوت و اصرار احمدی نژاد برای آزاديش در دولت نهم اتفاق افتاد.

  تعداد بازديدها: 522


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:
تصوير امنيتي:


 
آخرين اخبار و مطالب 
علیرضا بهشتی:
قانون اساسی یک قانون بشری است و اگر نیاز باشد باید تصحیح شود/ جریان اصلاحات باید درباره عدالت اجتماعی بازنگری کند
یادداشتی از: سید حمید طباطبایی
از این گفتگو لذت بردم/ چرا همه چنین سخن نگوییم؟
جهانگیری:
دولت مردم سالار از منتقدین و معترضین آسیب نمی‌بیند/ آنچه کشور را تهدید می‌کند افراد و گروه‌هایی هستند که اعتماد و امید مردم را نشانه رفته‌اند
تظاهرات مردم آمریکا در حمایت از پناهجویان و علیه تصمیم غیرانسانی ترامپ
شکست قهرمانانه!؟
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست وچهارم)
کافئین جایگزین انسولین برای دیابتی ها
به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران؛
رابطه عاطفی چمران با امام/ حساسیت چمران نسبت به موافقین ارتباط با لیبی/ چرا امام خواستند چمران از جبهه برگردد؟
پیام رهبر معظم انقلاب به کاروان تیم ملی فوتبال ایران در روسیه
کارشکنی دشمنان و مدیریت اشتباه مسئولان
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست وسوم)
یک منبع آگاه در ستاد اجرای فرمان امام: امروز صبح ویلای لواسان از فیروزآبادی پس گرفته شد
گزارش اندیشکده «شورای آتلانتیک» از
حال و هوای این روزهای احمدی‌نژاد
چرا برخی بزرگان برای درمان به خارج از کشور می‌روند؟
امام خمینی(س) چمران در این دنیا شرف را بیمه کرد
هجوم هوادار مراکشی به پرچم اسرائیل + عکس
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس، نمایندگان و جمعی از کارکنان مجلس شورای اسلامی:
مجلس در مواردی مثل مبارزه با تروریسم وپولشویی مستقلا قانون بگذارد
واکنش مجید انصاری به نامه ی درخواست مذاکره با ترامپ
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش هفتم: امام خمینی عدم بیان خدمات را موجب تضعیف جامعه می دانست
چند پرده از فساد تکان‌دهنده‌ی سیستمی به روایت مسئولان تنها در 24 ساعت گذشته
حبابی ترکیده به نام برخورد با فساد اقتصادی
توضیح سرلشکر فیروز‌آبادی درباره ویلای لواسان: از هیچ مرجعی حکم تخلیه نگرفته‌ام / محل تحویلی یک ساختمان مخروبه ۱۰۰ ساله با حدود ۴ اتاق معمولی است؛ این ویلا هیچ امکاناتی ندارد / این محل ۲۲ سال به عنوان دفتر فوق سری رئیس ستادکل استفاده می‌شد
تحلیل «الحیات» از ائتلاف غیرمنتظره سائرون و الفتح؛
سفر سردار سلیمانی به کربلا همزمان با دیدار مقتدی صدر و هادی العامری؛ آیا ایران پیامی برای آن دو داشت؟ / تحلیل‌ها اشتباه بود؛ مقتدی صدر همه مخالفان تهران را ناامید کرد

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
اختصاصی:
بمناسبت عید سعید فطر "سه اثر گرافیکی از خانم شیرین نوشیروان"
بمناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل مراکش
ایران سرزمین... "اثری گرافیکی از خانم شیرین نوشیروان"
پوستر:
عید سعید فطر مبارک
جریان سازی اختلاف افکنانه
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست ویکم)
تریبون رسمی و مقابله با دولت
نگاهی دیگر (قسمت سیصدوبیست ودوم)
قدردانی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) از اقشار مختلف مردم و مسئولان جهت همکاری و حضور در بیست و نهمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش سوم: دعواهای بی حدّ و مرز، عامل بزرگ یأس
آیا شاه قصد داشت امام(ره) را به شهادت برساند؟
یادداشتی از: سید حمید طباطبایی
توصیه رهبر انقلاب را باور کنیم؛ توهین به یکدیگر، بازی در زمین دشمن است
پیام تبریک یادگار امام در پی پیروزی تیم ملی ایران برابر مراکش در جام‌جهانی
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش چهارم: هشدار جدی به همه جناح ها؛ زودتر حول منافع ملی به وحدت برسید!
یادداشتی از: سید حمید محمدیان
خط امام این است
اظهارات مهم رئیس سازمان بازرسی کل کشور:
سایت وزارت صنعت هک شد و حدود ٥ هزار خودروی مدل بالا و گران قیمت وارد کشور شد / بعضی خودروها تا صد میلیون گران شده / اکثرا دلال‌ها هستند که بازار را ملتهب می‌کنند /۵۰ نفر، ۵ درصد کل سکه‌ها را خریده‌اند / ورود بازرسی به بازار سکه، خودرو، مسکن و ارز
مجید انصاری:
به تیترهای چند خبرگزاری معروف نگاه کنید؛ تفاوت چندانی با تیترهای رسانه‌های ضد انقلاب واسرائیلی ندارد/ به بیت رفیع حضرت امام توهین می کنند/ تخریب ها نشانه‌ی نفوذ سرویس‌های جاسوسی در برخی نهاد هاست
جام‌جهانی/ تصويری كه رسانه‌ های خارجی بعد از صدرنشينی ايران در گروه مرگ جام جهانی منتشر كردند
مطهری درباره هشدار علم‌الهدی: اگر بنا بود تشخیص‌ آقای علم الهدی ملاک باشد امروز اثری از جمهوری اسلامی نبود/ منبع پیامک های تهدیدآمیز مشهد مشخص شد
روایتی دیگر از پیامک های تهدیدآمیز؛ یک نماینده: روزهای آخر نمایندگان را تهدید به مرگ می‌کردند!
سید احمد سیدنا، طنزنویس قدیمی گل‌آقا درگذشت
یادداشتی از: سید حمید طباطبایی
امام(س) و گرانی
یادداشتی از: روزبه علمداری
ضرورت بازگشت به استراتژی «همه با هم» امام/ بخش پنجم: نگاه کلان به وضعیت جامعه، یکی از معانی همه با هم بودن


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 3311
تعداد بازدید دیروز: 12646
بازدید کل: 22062731
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.