مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 23 آذر 1396 ساعت 21:42:38
نگاهی از زاویه ای دیگر
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت صدو چهل و دوم)


گفتم: آقاجون سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله و نماينده دوره هشتم و نهم مجلس گفت ما از قبل نسبت به ارتباط رحيم مشايی با عوامل سازمان جاسوسی انگلستان مطلع بوديم.

گفت: حسين فدايی دبيرکل جمعيت ايثارگران و نماينده ادوار گذشته مجلس هم در 27دی 90 همين ادعا را مطرح کرده بود.

گفتم: اگر ادعای کوثری و فدايی با توجه به جايگاه امنيتی و سياسی که داشته و دارند صحت داشته باشد چرا با مشايی بعنوان مرتبط با عوامل MI6 برخورد نکردند؟

گفت: نکته جالب در اظهارات کوثری و فدايی اين است که مدعی شدند مشايی با خانم سطوت (متولد 1311 - همسر مرحوم فاطمی وزير خارجه مصدق) عامل ارشد سرويس جاسوسی انگلستان ارتباط داشت.

گفتم: خانم سطوت که به محض ورود به ايران در ارديبهشت 88 دستگير و با اخذ تعهد و وثيقه در خرداد90 بدون مسئله خاصی آزاد شد.

گفت: کوثری و فدايی تأکيد دارند که خانم سطوت (همسر دکتر فاطمی وزير خارجه مصدق) با هدف ايجاد هماهنگی بين نظام سلطه ، جريان فتنه و حلقه انحرافی از طريق مشايی مرد شماره يک دکتر محمود احمدی نژاد رييس جمهور ادوار نهم و دهم ریاست جمهوری جهت انجام ماموريت اغتشاش عمومی توسط MI6 به ايران اعزام شده بود.

گفتم: بنابراين کوثری و فدايی مدعی هستند
1) عناصر اصلی حلقه انحرافی مانند مشايی با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان ارتباط داشتند.
2) از ماهيت جاسوسی و ماموريت آشوب طلبانه خانم سطوت ميهمان معاون رييس جمهور احمدی نژاد مطلع بودند.
3) خانم سطوت عامل سازمان جاسوسی انگلستان به همين دليل دستگير اما بدليل پيگيری احمدی نژاد رييس جمهور وقت آزاد شد.
4) خانم سطوت توسط سرويس جاسوسی انگلستان و با هدف هماهنگی بين نظام سلطه ، عوامل فتنه و حلقه انحرافی برای ايجاد آشوب در سال 88 به ايران اعزام شده بود.

گفت: نکته جالب توجه اينکه کوثری و فدايی مدعی هستند جريان فتنه و حلقه انحرافی در ايجاد آشوب 88 تيغه های يک قيچی بودند؟

گفتم: ايکاش کوثری و فدايی توضيح می دادند که چرا با علم به ارتباط مرد اول احمدی نژاد رييس جمهور همچنان احمدی نژاد را کانديد اصلح جبهه اصولگرايی اعلام کردند؟

گفت: بايد توضيح دهند؛
1) چرا با علم به ماهيت عناصر حلقه انحرافی در اواخر 78 همچنان بر انتخاب احمدی نژاد به عنوان کانديد اصلح جبهه اصولگرايا در 88 اصرار کردند؟
2) چرا علی رغم علم به روابط پنهان مرد کليدی رييس جمهور احمدی نژاد با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان حمايت از دولت مذکور را تکليف شرعی می دانستند.
3) چرا علی رغم اطمينان از نقش کليدی خانم سطوت اعزامی سرويس جاسوسی انگلستان به تهران به ميزبانی نزديکان رييس جمهور احمدی نژاد به عوامل اصلی دولت اول احمدی نژاد اجازه نقش آفرينی در آشوب های 88 را دادند؟
4) چرا در مراحل رسيدگی به جرايم امنيتی عوامل (فتنه) آشوب های 88 هرگز از نقش عوامل حلقه انحرافی مرتبط و ميزبان عامل سرويس جاسوسی انگلستان در دولت نهم چيزی نگفتند؟
5) چرا عوامل حلقه انحرافی که به فرمايش فدايی تيغه دوم قيچی آشوب 88 بودند به دليل جرم امنيتی مذکور هرگز در کنار عوامل فتنه محاکمه و محکوم نشدند؟
6) و اگر ادعای کوثری و فدايی را درست بدانيم پس همکار خانم سطوت که وظيفه ارتباط گيری با عوامل فتنه را داشته چه کسی بود؟

گفتم: کوثری و فدايی و البته ساير اعضای شورای جبهه متحد اصولگرايان در انتخابات 88 بايد توضيح دهند چرا علی رغم اطلاع از ماهيت مردان کليدی دولت در ارتباط گيری با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان و اطلاع از اينکه عامل اصلی سرويس جاسوسی برای هماهنگی نيروهای آشوب طلب توسط منتخب جبهه متحد اصولگرايان به ايران وارد و از زندان آزاد شده بود همچنان منتخب اصولگرایان در انتخابات 88 شد.

گفت: ادبيات اعضای جبهه متحد به گونه ای است که حتما بايد طلبکار باشند و بدهکاری به مردمی که با اعتماد به آنها به حلقه انحرافی يا به قول فدايی تيغه دوم قيچی آشوب 88 رای دادند معنا ندارد.

گفتم: کوثری در عين حال مدعی است احمدی نژاد دولت دهم از مسير احمدی نژاد دولت نهم انحراف داشت.

گفت: آقاجون پيری و فراموشی والا کوثری در همين مصاحبه تاکيد کرد که ارتباط مشايی با عوامل سازمان جاسوسی انگلستان ، ورود خانم سطوت به ايران و دستگيری سطوت و اصرار احمدی نژاد برای آزاديش در دولت نهم اتفاق افتاد.

  تعداد بازديدها: 139


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:
تصوير امنيتي:


 
آخرين اخبار و مطالب 
آیت‌الله فاضل لنکرانی: توضیح رییس‌جمهور مطابق با ضوابط اعتقادی شیعه و بسیار دقیق بیان شد
مراسم بزرگداشت مرحوم محسن بحرینی چهره ماندگار جنبش دانشجویی دهه 70
حجت الاسلام و المسلمین نقویان: نباید جوانمردی به مسلخ رود و شرافت انسانی لگدکوب شود
در جلسه هیات دولت؛
رییس جمهور روحانی: عدم درک درست از سرعت تحولات فضای مجازی و تأثیرات آن موجب شکاف نسلی می‌شود/ باید تلاش شود کشور در حوزه توسعه اقتصاد فضای مجازی از جهان عقب نیفتد
برون رفت از دنبالگی
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدوهفتادودوم)
دشمن را شادمان نکنید
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدوهفتادویکم)
پیام تسلیت وزیر اطلاعات در پی سانحه ی جانگداز نفت کش ایرانی
وزیر اطلاعات: انرژی کشور صرف دامن زدن به اختلافات درونی نشود
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار میهمانان سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی: «غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید
روحانی در نشست اتحادیه مجالس کشورهای اسلامی: اسلام دین مردمسالاری و صلح است نه دین جنگ / پاسخِ غرب را با صندوق‌های رای می‌دهیم/ هیچ کشور اسلامی‌ را رقیب خود نمی‌دانیم؛ حتی با کشورهایی که با آنها اختلاف‌نظر داریم می‌توانیم بر مبنای احترام همکاری کنیم / متاسفانه برخی کشورها مسیر را اشتباه می‌روند / فرافکنی مشکلات داخلی به بیرون نمی‌تواند خشونت را از میان بردارد
اتهامات مالی شهرداران تهران؛ از کرباسچی تا قالیباف/ نعمت احمدی: جرم جنبه عمومی دارد، مدعی العموم باید ورود کند
روزنامه جمهوری اسلامی: فضاسازی علیه رئیس جمهور را کسی راه اندازی کرده که مبانی اعتقادی را نمی شناسد
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو هفتادم)
آیت الله العظمی فیاض: علمای ما فقر شدیدی را تحمل کردند اما هرگز حاضر نشدند کمکی از دولت بپذیرند/ آنچه مربوط به اسلام و شیعه است را با لسان و اخلاق خوب به مردم بیان کنید
از عجیب ترین پرونده های تاریخ "اتاق 342"
از وجوه شرعی تا بودجه عمومی
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو شصت ونهم)
سریال اهانت علیه مردم
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو شصت وهشتم)
عکسی از کشتی فله بر چینی که موجب غرق کشتی نفتکش سانچی شد.
سید حسن خمینی: از آیت‌الله هاشمی بت نمی‌سازم اما او حقیقتا یک انقلابی شجاع بود / آنقدر روح بزرگی داشت که براحتی می‌توانستیم عملش را نقد کنیم و او می‌پذیرفت/ دشمنانش را راحت می‌بخشید / همانگونه که فرمانده جنگ بود قهرمان صلح هم بود / از ریاکاری به دور بود؛ همیشه همان گونه بود که بود / می‌توانستیم شخصیت امام را از طریق شخصیت هاشمی بشناسیم
جهانگیری: راهکار مشکلات کشور راه اندازی گفت‌وگوی ملی است
تخریب یک مسجد تاریخی در مشهد/ عکس

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
وزیر دفاع: تمام نیازهای صنایع دفاعی بومی هستند
درمان عمومی
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو شصت وسوم)
"اقبال دنیا" غزلی از علی اکبر پورسلطان (مهاجر)
مراسم اولین سالگرد درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی: امروزه همه از عقلانیت هاشمی در نظر و اعتدال او در عمل می گویند/ ما عقلانیت و اعتدال آیت الله هاشمی را یک روش برای فهم جمهوری اسلامی می دانیم
روزنامه جمهوری اسلامی؛
ماجرای واقعی انتخاب رهبری چه بود؟
مطهری: باید اعتراض را در جمهوری اسلامی به رسمیت بشناسیم/ مجلس و دولت انفعالی عمل می‌کنند / باید برداشت درست از اصل ولایت فقیه داشته باشیم
نکات مهمی که قبل از خرید لپ تاپ باید بدانیم!
سخنگوی سپاه: خانواده صدام در اغتشاشات ایران نقش آفرینی کردند
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام مظاهری
ولیعهد فسادستیزی که فاسدترین فرد در جهان است
حجت الاسلام محمدرضا زائری نوشت:
آقای صدیقی؛ می‌شود فقط روضه بخوانید؟
فرماندار تهران: اگر بارندگی ها همین طور ادامه پیدا کند، ۵۲ درصد جمعیت تهران و البرز فاقد آب شرب خواهند بود
پایان رایزنی ظریف، لودریان، جانسون، گابریل و موگرینی
موگرینی: مصمم هستیم برجام را حفظ کنیم / لودریان: هیچ جایگزینی برای برجام نداریم / گابریل: از برجام دربرابر هر تصمیمی که منجر به تضعیف آن شود محافظت می‌کنیم / جانسون: ایران باید از مزایای اقتصادی برجام بهره‌مند شود / ظریف: اتحادیه اروپا آگاه است که ادامه پایبندی ایران به برجام مشروط به پایبندی کامل آمریکاست
دعوت به تقوا
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو شصت وهفتم)
مسئله
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو شصت وششم)
عزت‌الله ضرغامی:
آقای صدیقی، معترضان آشغال نیستند!
"بابِ جهاد" غزلی از علی اکبر پورسلطان (مهاجر)
ترافیک تا تلگرام
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو شصت وپنجم)
ظلم به شهدا
نگاهی از زاویه ای دیگر (قسمت صدو شصت وچهارم)
3 خاطره حسین موسویان از آیت الله هاشمی
وزیر خارجه آلمان گفت «رييس جمهوری به تيزهوشي آقای هاشمی نديده ام» / «اين شيخ از عجائب خلقت و افتخار تاريخ روحانيت تشيع است»


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 3241
تعداد بازدید دیروز: 11744
بازدید کل: 19454647
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.