مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 23 آذر 1396 ساعت 21:42:38
نگاهی از زاویه ای دیگر
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت صدو چهل و دوم)


گفتم: آقاجون سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله و نماينده دوره هشتم و نهم مجلس گفت ما از قبل نسبت به ارتباط رحيم مشايی با عوامل سازمان جاسوسی انگلستان مطلع بوديم.

گفت: حسين فدايی دبيرکل جمعيت ايثارگران و نماينده ادوار گذشته مجلس هم در 27دی 90 همين ادعا را مطرح کرده بود.

گفتم: اگر ادعای کوثری و فدايی با توجه به جايگاه امنيتی و سياسی که داشته و دارند صحت داشته باشد چرا با مشايی بعنوان مرتبط با عوامل MI6 برخورد نکردند؟

گفت: نکته جالب در اظهارات کوثری و فدايی اين است که مدعی شدند مشايی با خانم سطوت (متولد 1311 - همسر مرحوم فاطمی وزير خارجه مصدق) عامل ارشد سرويس جاسوسی انگلستان ارتباط داشت.

گفتم: خانم سطوت که به محض ورود به ايران در ارديبهشت 88 دستگير و با اخذ تعهد و وثيقه در خرداد90 بدون مسئله خاصی آزاد شد.

گفت: کوثری و فدايی تأکيد دارند که خانم سطوت (همسر دکتر فاطمی وزير خارجه مصدق) با هدف ايجاد هماهنگی بين نظام سلطه ، جريان فتنه و حلقه انحرافی از طريق مشايی مرد شماره يک دکتر محمود احمدی نژاد رييس جمهور ادوار نهم و دهم ریاست جمهوری جهت انجام ماموريت اغتشاش عمومی توسط MI6 به ايران اعزام شده بود.

گفتم: بنابراين کوثری و فدايی مدعی هستند
1) عناصر اصلی حلقه انحرافی مانند مشايی با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان ارتباط داشتند.
2) از ماهيت جاسوسی و ماموريت آشوب طلبانه خانم سطوت ميهمان معاون رييس جمهور احمدی نژاد مطلع بودند.
3) خانم سطوت عامل سازمان جاسوسی انگلستان به همين دليل دستگير اما بدليل پيگيری احمدی نژاد رييس جمهور وقت آزاد شد.
4) خانم سطوت توسط سرويس جاسوسی انگلستان و با هدف هماهنگی بين نظام سلطه ، عوامل فتنه و حلقه انحرافی برای ايجاد آشوب در سال 88 به ايران اعزام شده بود.

گفت: نکته جالب توجه اينکه کوثری و فدايی مدعی هستند جريان فتنه و حلقه انحرافی در ايجاد آشوب 88 تيغه های يک قيچی بودند؟

گفتم: ايکاش کوثری و فدايی توضيح می دادند که چرا با علم به ارتباط مرد اول احمدی نژاد رييس جمهور همچنان احمدی نژاد را کانديد اصلح جبهه اصولگرايی اعلام کردند؟

گفت: بايد توضيح دهند؛
1) چرا با علم به ماهيت عناصر حلقه انحرافی در اواخر 78 همچنان بر انتخاب احمدی نژاد به عنوان کانديد اصلح جبهه اصولگرايا در 88 اصرار کردند؟
2) چرا علی رغم علم به روابط پنهان مرد کليدی رييس جمهور احمدی نژاد با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان حمايت از دولت مذکور را تکليف شرعی می دانستند.
3) چرا علی رغم اطمينان از نقش کليدی خانم سطوت اعزامی سرويس جاسوسی انگلستان به تهران به ميزبانی نزديکان رييس جمهور احمدی نژاد به عوامل اصلی دولت اول احمدی نژاد اجازه نقش آفرينی در آشوب های 88 را دادند؟
4) چرا در مراحل رسيدگی به جرايم امنيتی عوامل (فتنه) آشوب های 88 هرگز از نقش عوامل حلقه انحرافی مرتبط و ميزبان عامل سرويس جاسوسی انگلستان در دولت نهم چيزی نگفتند؟
5) چرا عوامل حلقه انحرافی که به فرمايش فدايی تيغه دوم قيچی آشوب 88 بودند به دليل جرم امنيتی مذکور هرگز در کنار عوامل فتنه محاکمه و محکوم نشدند؟
6) و اگر ادعای کوثری و فدايی را درست بدانيم پس همکار خانم سطوت که وظيفه ارتباط گيری با عوامل فتنه را داشته چه کسی بود؟

گفتم: کوثری و فدايی و البته ساير اعضای شورای جبهه متحد اصولگرايان در انتخابات 88 بايد توضيح دهند چرا علی رغم اطلاع از ماهيت مردان کليدی دولت در ارتباط گيری با عوامل سرويس جاسوسی انگلستان و اطلاع از اينکه عامل اصلی سرويس جاسوسی برای هماهنگی نيروهای آشوب طلب توسط منتخب جبهه متحد اصولگرايان به ايران وارد و از زندان آزاد شده بود همچنان منتخب اصولگرایان در انتخابات 88 شد.

گفت: ادبيات اعضای جبهه متحد به گونه ای است که حتما بايد طلبکار باشند و بدهکاری به مردمی که با اعتماد به آنها به حلقه انحرافی يا به قول فدايی تيغه دوم قيچی آشوب 88 رای دادند معنا ندارد.

گفتم: کوثری در عين حال مدعی است احمدی نژاد دولت دهم از مسير احمدی نژاد دولت نهم انحراف داشت.

گفت: آقاجون پيری و فراموشی والا کوثری در همين مصاحبه تاکيد کرد که ارتباط مشايی با عوامل سازمان جاسوسی انگلستان ، ورود خانم سطوت به ايران و دستگيری سطوت و اصرار احمدی نژاد برای آزاديش در دولت نهم اتفاق افتاد.

  تعداد بازديدها: 826


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:


 
آخرين اخبار و مطالب 
برجام با نظر مستقیم رهبری و با دستور ایشان امضاء شد
مطهری: اگر حکومت مصمم به اجرای برجام بود اجازه سرمایه‌‌گذاری خارجی را می‌داد
افزایش چشمگیر ایرانیان متقاضی پناهندگی
سهم هر ایرانی از موسسات مالی ورشکسته!
اقدامات دادستانی تهران در زمینه مبارزه با متهمان ارزی
در یکی از پرونده‌های پتروشیمی سه میلیارد یورو کلاهبرداری شده است
غذای لاکچری نشین‎ها؛ از ژامبون گوزن تا موز قرمز!
عکس: ایستگاه راه‌آهن شهر مونیخ آلمان / خبرگزاری آلمان
عکس / جشن نخستین سالگرد شکست گروه تروریستی داعش در عراق
رمز دوم کارت‌های بانکی یک‌بار مصرف شد
حساب کشی روحانی
علی مطهری:
باید موشک داشته باشیم اما نباید روز امضای برجام آن را هوا کنیم
آیت الله جوادی آملی:
عده‌ای موش صفت فقط در حال ذخیره کردن ذخایر طلا و ارز هستند
حجاریان خطاب به معترضین سخنرانی‌اش: گلوله را از مخچه من درآورید تا جوابتان را بدهم
اعتراض علی مطهری به تقطیع سخنانش در خصوص قیمت بنزین: صداوسیما عوام فریب است / از قول من در برنامه «حالا خورشید» گفتند «حدس میزنم مردم موافق افزایش قیمت بنزین هستند»
فرمول مقابله با بیماری در فصل سرماخوردگی
منجنیق 95 نفره برای پرتاب ایران به قرن 17 میلادی!
علی لاریجانی:
اگر حوادث فرانسه در ایران بود، دشمنان می‌گفتند نظام در حال واژگونی است
تحلیل سعید حجاریان از خودسری
تریبون آزاد برای رقبا
هادی العامری دخالت ایران در تشکیل دولت عراق را رد کرد/ آمریکا و عربستان مستقیما در روند تشکیل دولت دخالت می‌کنند
حمایت از صنایع دستی
کسب و کار الکترونیک در فرهنگ سرای اندیشه

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
فرهنگ سرای اندیشه برگزار می کند
نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی و صنایع دستی
نمایشگاه هنر نامه در فرهنگسرای اندیشه
حمایت از صنایع دستی
کسب و کار الکترونیک در فرهنگ سرای اندیشه
5 حدیث نورانی از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله)
لاریجانی: اعدام آخرین راهکار مبارزه با مواد مخدر باشد/ حضور معتادان در خیابان وهن نظام است
واکنش ظریف به حادثه تروریستی چابهار: چنین جنایاتی بی‌مجازات نخواهد ماند / سال ۲۰۱۰ سرویس‌های امنیتی ما افراط‌گرایانی را که از امارات می‌آمدند، ردیابی و بازداشت کردند / حرفم را به خاطر داشته باشید: تروریست‌ها و اربابان‌شان را به سزای عملشان می‌رسانیم
گروهک تروریستی "انصارالفرقان" مسئولیت حادثه تروریستی چابهار را به عهده گرفت
عضو شورای عالی حوزه های علمیه:
حوزه بنگاه جناح ها و افراد نخواهد بود/ شورای عالی با جدیت به دنبال تقویت مسائل تهذیبی است
دبیرکل جمعیت علمای ترکمن عراق:
امام خمینی(ره) پایه گذار وحدت در جهان اسلام بود/ توطئه اختلاف افکنی بین ایران و عراق جدید نیست
سخنگوی سپاه:
عوامل پشتیبان حمله تروریستی چابهار، رهگیری و به شدت تنبیه می شوند
درگذشت داماد آیت‌الله شهید مصطفی خمینی
یادداشتی از: زهرا سادات ياسيني
نماز در نگاه امام (ره)
یادداشتی از: حجت الاسلام هادی سروش
فقر و فساد از کجا پمپاژ می شود؟
پزشکیان:
کل اروپا به اندازه ایران دانشگاه ندارد/ ۲۸۰۰ دانشگاه در کشور وجود دارد
یادداشتی از: محسن امینی
3 میلیارد دلاری که از جیب مردم رفت و سوال های بی پاسخ
پیام وزیر اطلاعات به مناسبت روز دانشجو
حمایت از صنایع دستی
با آثار هنری خانم رویا حسینی آشنا شوید
اهمیت، جایگاه و نقش دانشجو در نگاه امام(س):
مقدرات مملکت ما در آینده به دست دانشجویان امروز است/ هر مملکتی در عالم، هر کشوری در عالم موجودیتش بسته است به دست دانشجو و معلم
پروانه سلحشوری:‏
رشوه دیگر به عنوان یک ضدارزش تلقی نمی‌‌شود
عراق در نوبت بعدی خروج از اوپک!


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 732
تعداد بازدید دیروز: 17093
بازدید کل: 24668671
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.