تاريخ انتشار: 21 دي 1396 ساعت 23:01:06
وزیر دفاع: تمام نیازهای صنایع دفاعی بومی هستند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای مسلح مسئولیت مهمی در قبال دشمنان دارند، گفت: امروز تمامی نیازهای بومی کشور در مجموعه صنایع دفاعی تولید می‌شود و در اختیار نیروهای مسلح قرار می‌گیرد.

امیر سرتیپ امیرحاتمی پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با بیان اینکه وزارت دفاع از نیروهای متخصص، متعهد و ولایتمدار تشکیل شده است اظهار داشت: کارکنان این وزارتخانه با وجود تحریم‌های شکننده توانسته‌اند صنعت دفاعی را با اقتدار به‌پیش برده و سبب سربلندی بیش‌ازپیش نظام جمهوری اسلامی را فراهم کنند.

وی محیط وزارت دفاع را فضایی مذهبی، انقلابی، دینی و مأنوس با روحانیت دانست و افزود: پس از بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه دستاوردهای صنعت دفاعی و شرفیابی مدیران وزارت دفاع به محضر معظم‌له، ایشان در بیانات ارزشمندی فرمودند دستاوردهای صنعت دفاعی شیرین و خرسند کننده بود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با یادآوری اینکه نیروهای مسلح مسئولیت مهمی در قبال دشمنان دارند، گفت: امروز بحمدالله تمامی نیازهای بومی کشور در مجموعه صنایع دفاعی تولید می‌شود و در اختیار نیروهای مسلح قرار می‌گیرد.

حاتمی بیان کرد: بحمدالله به‌همت فرزندان خوب کشور همه این کارها انجام می‌شود، شاید شاهد مثال زنده آن حمایت مؤثری بود که از محور مقاومت انجام شد، تقریباً تمامی دشمنان از داعش حمایت می‌کردند اما پشتیبانی مؤثری انجام شد و از شر این جنایتکاران رها شدیم.

وی با ابراز اینکه این کارها در یک فضای مذهبی و دینی در حال انجام است، تصریح کرد: علی‌رغم فشار سنگینی که وجود دارد روزبه‌روز بر قدرت این نیروها افزوده می‌شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اعلام اینکه در این وزارتخانه حدود 300 حافظ کل قرآن و ده هزار حافظ یک جزء تا 30 جزء هستند، اضافه کرد: در حال حاضر 15 مدرسه قرآنی وزارت دفاع در نقاط مختلف کشور و همچنین ده مرکز آموزش غیرحضوری قرآن کریم در سطح وزارت دفاع فعالیت می‌کنند.

  تعداد بازديدها: 632
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=79067
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.