تاريخ انتشار: 23 فروردين 1398 ساعت 00:18:40
بیانیه آیت الله مکارم درباره کمک به سیل زدگان خوزستان

آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، درباره کمک به سیل زدگان استان خوزستان بیانیه ای صادر کرد.­

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،­ متن کامل­­­ بیانیه ­­آیت الله مکارم شیرازی به این شرح است: استان خوزستان از بهترین استان های کشور و مردم آن از بهترین هموطنان ما هستند. آنها بسیار خونگرم و مهربان و مجاهدند و شهیدان فراوانی که در جنگ تحمیلی نثار کشور و نظام کردند بهترین دلیل بر علاقه آنها به نظام و کشور است.

به همین دلیل سیل اخیر که مشکلات فراوانی برای این عزیزان فراهم ساخته برای ما بسیار دردناک است بارها گفته ایم مشکلات سیل اخیر در همه نقاط کشور از جمله خوزستان بدون همکاری عموم مردم و حتی ایرانیان که در خارج زندگی می کنند میسر نیست، هرچند خدمات دولت و سپاه و ارتش جمهوری اسلامی و سایر نهادها بسیار با ارزش بوده است.

اینجانب ضمن کمک ناچیزی در دو مرحله سیصد و پنجاه میلیون تومان از طریق هلال احمر و کمیته امداد به این برنامه کمک کردم و اکنون تصمیم بر این شد جمعی از فضلای جوان حوزه (در مرحله اول حدود50 نفر) که در موسسه دارالاعلام لمذهب­ اهل البیت (ع) همکاری دارند با امکاناتی به خوزستان بفرستیم تا به یاری هموطنان خوزستانی خود بشتابند و مخصوصا به مسائل فرهنگی آنها نیز اهمیت فراوان بدهند و تا آنجا که در توان دارند­در این راه بکوشند و از آلام مردم عزیز خوزستان بکاهند.

توفیق همگان را در خدمت رسانی به همه سیل زدگان از خداوند متعال موکدا تقاضا دارم .

  تعداد بازديدها: 520
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=83043
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.