تاريخ انتشار: 16 آذر 1398 ساعت 22:13:00
متوهم کودتای سیاسی

گفتم: آقاجون شانزده آذر روز تکریم سرو قامتان تاریخ ایران در برابر شاه و رئیس جمهور آمریکا است ، روزی که باید آزادگی دانشجو بیدار کشور را گرامی داشت.
گفت: محوطه داخلی دانشگاه هم در آبان ، مانند ۷۱۲ نقطه کشور تا پاسی از شب صحنه تجمع اعتراضی دانشجویان و مقابله بسیج دانشجویی بود شانزده آذر که باید ایران تمام قد به حرمت دانشجویان بایستد هنوز تعدادی از دانشجویان بازداشتی در زندان هستند.
گفتم: دیروز فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه بود ، فرمانده بر لزوم اصرار مردم نسبت به برکناری فوری رئیس جمهور کشور تاکید کرد.
گفت: پس از تجمع متقابل دو جریان فکری دانشگاه تهران برخی دانشجویان معترض که حقانیتش توسط تمام مقامات کشور به رسمیت شناخته شد ، دستگیر و راهی زندان شدند و طیفی دیگر که در مخالفت با تجمع اعتراضی اجتماع کردند به خانه بازگشتند و دیروز شاهد سخنرانی مهییج و مقتدرانه مسئول تشکل خود در مسند نماز جمعه بودند.
گفتم: یعنی توهین علیه رئیس جمهور از شعرخوانی نماز عید فطر به سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه منتقل شده است؟
گفت: شاید گمان می کنند تا نماز عید فطر بعد فرصت نیست و باید به صراحت  خواسته ها را برای مخاطب بیان کرد شاید صلاح دیدند با تاکید فرمانده مبنی بر لزوم برکناری رئیس جمهور به استقبال سخنرانان مراسم دانشجویی شانزده آذر بروند.
گفتم: در فتنه آشوب طلبانی که بستر اعتراض مردم را برای تخریب و اهداف خود برگزیدند برخی از مقامات و فرماندهان معتقد بودند که دشمنان با گسترش حرکت های اغتشاشی و ناامنی در صدد تحت فشار قرار دادن رئیس جمهور به استعفا و طبیعتا تشدید هرج و مرج داخلی بودند.
گفت: سردار نجات معاون فرهنگی سپاه تاکید کرد اعتراض‌های ایران ، لبنان و عراق مدلی یکسان داشتند اول اعتراضات معیشتی و درخواست مقابله با فساد و در ادامه گروهک‌های ضد انقلاب که از کشورهای غربی و عربی حقوق می‌گیرند وارد میدان شدند.
سردار نجات رئیس سابق اطلاعات سپاه با تأکید در مرحله بعد ، افراد گروهک‌های ضد انقلاب تظاهرات مسالمت‌ آمیز را به خشونت می‌کشند تا امنیت مخدوش شود و هدف اصلی آنها استعفای رئیس‌جمهور ، نخست وزیر یا نمایندگان پارلمان در این سه کشور بود.

گفتم: یعنی استعفا استعفا شعاری در چارچوب تحقق طرح عبری - وهابی است؟
گفت: ناصر ایمانی فعال سیاسی و روزنامه نگار جبهه اصولگرایی نیز تاکید می کند من شکی ندارم که مطرح کردن استعفای رییس جمهور قطعا در امتداد جریان اغتشاشگران است و برای این است که نشان دهد نظام جمهوری اسلامی در نقطه ضعف افتاد.
 دوم اینکه استعفای آقای روحانی را به ضرر منافع ملی می دانم آقای روحانی رئیس جمهور قانونی کشور هستند و باید با قدرت و قوت کار خودشان را ادامه دهند و همه جریان های سیاسی ، نهادها و دستگاه های حکومتی موظف هستند که کاملا از ایشان حمایت کنند.

گفتم: فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه تاکید کرد: مردم شریف ایران! یک ‎دولت  بعد از شش سال چگونه عملکردی داشته باشد که نشان دهد لیاقت حکمرانی بر شما را ندارد؟
آیا باید دست روی دست گذاشت و تا دو سال آینده هم این وضعیت باقی بماند؟
گفت: فرمانده بسیج که به صراحت مردم را به قیام مجدد علیه دولت و رییس جمهور قانونی کشور تهییج و دعوت می کند شاید به فرمایش سردار نجات و ناصر ایمانی در صدد اجرای طرح ناتمام عبری-وهابی آمریکا است.
*دانشجویان تجمع به حق خوانده شده اعتراضی وقتی با یاد دانشجویان دستگیر و زندانی شده به شانزده آذر می رسند فرمانده جوان سرخوش از پیروزی بی هیچ پرده پوشی عملا و به صراحت بر خلاف نص تمامی قوانین عادی و نظامی بر طبل برکناری رییس جمهور کشور یا به قول سردار نجات بر طبل اجرای طرح ناتمام آشوب طلبان آمریکایی می کوبد تا بدانند و بفهمیم انتخابات زود هنگام سیزدهم ریاست جمهوری در فضایی جدید آغاز شد که امیدوارم به نحسی سیزده گرفتار نشود.

گفتم: تلاش صریح و بسیار زودهنگام انتخاباتی فرمانده جوان زمینه مهندسی انتخابات نیست؟
گفت: مهندسی انتخابات به معنای شرایطی است که کاندیدای مورد نظر فاقد اقبال عمومی به طور غیر محسوس حمایت تا در کرسی صدارت نشانده شود اما سخنرانی فرمانده جوان در تریبون رسمی کشور و دعوت مردم به برکناری رئیس جمهور را در هیچ فرهنگ و کشوری به مهندسی انتخابات تعبیر نشده و به کودتای سیاسی می شناسند.
گفتم: یعنی برخی در صدد اجرای طرح کودتای سیاسی در کشورند؟
گفت: آقاجون سردار نجات معاون سابق اطلاعات سپاه استعفای رئیس جمهور را طراحی و خواست دشمن اعلام کرد چنانکه در کلام و ادبیات هیچ فرمانده عالی سپاه به حق چنین مضمونی دیده نمی شود لذا ضروری است بعنوان مصداق خودسری و همراهی کور با دشمن با جریان حامی و فرمانده جوتن سرخوش از پیروزی برخورد شود.

  تعداد بازديدها: 1036
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=84775
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.