تاريخ انتشار: 15 بهمن 1398 ساعت 22:53:44
آزادگی یا آزادی تتلو

* بنابر اعلام پلیس مهاجرت ترکیه تتلو به دلیل مشکل ویزا بازداشت و سپس آزاد شد ، اما چرا نیروی انتظامی تصور کرد پلیس ترکیه به دلیل درخواست ایتترپل و برای تحویل به ایران ، تتلو را در استانبول بازداشت کرده حتما قابل بررسی است؟
* بهرحال تتلو برای چند روز در برخی رسانه های غیر جریان اصولگرایی ایران در تیتر خبری نشست تا یادآوری کنند که چه کسانی در هنگام تبلیغات انتخاباتی ۹۶ برای کسب رای بیشتر به چه شیوه و افرادی متوسل شدند.
* سوال برخی این بود که قوه قضائیه همراه انتخاباتی دو سال پیش را چگونه محاکمه خواهد کرد؟ گفته می شد تتلو هم از همراهی با رئیسی و مورد تقدیر قرار گرفتن توسط خبرگزاری انقلابی فارس و افرادی مانتد سید عزت الله صرغامی رئیس سایق صدا و سیما و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ، حجت الاسلام ذالنور نماینده قم و رئیس فعلی کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس یا حجت الاسلام رسایی عضو جبهه پایداری و ....  شاید با مرور خاطرات مذکور در دادگاه حرف های جذابی برای گفتن داشته باشد.
* تتلو پس از همراهی با حجت الاسلام رئیسی و شرکت در مراسم تقدیر توسط خبرگزاری فارس و برخی عناصر جبهه اصولگرایی از ایران خارج شد و امروز باید به غیرت دینی امام خمینی (س) و به جرم العیاذ بالله سب سیدالشهدا علیه السلام بعنوان مرتدی فاسق با وحشت از اجرای حکم الهی که از سوی علمای دینی ایران چون موضوع سلمان رشدی باید صادر شده بود ، زیست در تاریکی داشت ، اما علی الظاهر هنوز هیچ عالمی کفن پوش نشده است
* اما با مقدس سازی چه باید کرد ، آنهایی که از مذاکره و حتی درخواست سیدالشهدا علیه السلام از امثال عُبَیْدُالله بْن حُرّ جُعْفی که از دشمنان علی علیه السلام بودند نقل قول ها کردند؟
* واقعا این جماعت جُعْفی شناس فراموش کرده اند که در موضوع مذاکره جمعی ایران با آمریکا که در دولت قبل آغاز شده بود چه قرآن ها بر سر نیزه کردند و چه پیراهن های عثمانی به خونخواهی پرچم ساختند؟
* فراموش کرده اند که حتی در مذاکره و مصالحه رسول مکرم اسلام با مشرکین مسلمان کُش یا مذاکره مولا علی علیه السلام با قوم احمق اهل نهروان و ناکثین کاخ سبز شام یا صلح بسیار واضح و روشن امام حسن علیه السلام با شامیان علی (ع) کُش را به هر قیل و قالی انکار کردند.
* ایکاش از این لشکر کفن پوش که به ارتداد تتلو به جرم سب علیه سیدالشهدا (ع) سکوت کرده و حکم ندادند و جامه ندریدند حداقل یک نفر بود تا با دست بر قرآن و از پشت همان تریبون ها توضیح می دادند که اگر روحانی یا خبرگزاری رسمی رقیب که خیر ، اما یکی از اهالی همراه روحانی یا یکی از کانال های تلگرامی از جریان رقیب به عمل رئیسی و خبرگزاری فارس و افرادی مانند ضرغامی ، ذالنور و رسایی مبتلا بود از همان تریبون ها چه می گفتند و چه می کردند؟
* بهرحال تتلوی فاسق و فحاش ، بخشی جدا ناشدنی از تاریخ جریان سیاسی و انتخاباتی است ، هر چند تتلو بارها با تاکید بر آزادگیش! ضمن توهین علیه همه عناصر جریان تقدیر کننده خود هرگونه ارتباط با آنها را تکذیب و تاکید کرد که اجازه سوء استفاده تبلیغاتی نداده و نخواهد داد.
* واقعا باید مقداری تامل کرد که فاسق مرتدی چون تتلو برای رسیدن به اجرای تور کنسرت اروپایی از بازداشت پلیس مهاجرت ترکیه آزاد شد یا چنان که مدعی است آزادگیش اجازه نداد تا گرفتار استفاده تبلیغاتی جبهه پایداری باشد؟

  تعداد بازديدها: 177
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=85401
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.