تاريخ انتشار: 30 آبان 1399 ساعت 19:09:53
عملیات انتخاباتی

✍️حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا عضو کمیته فیلترینگ مجلس با انتقاد از حضور مقامات عالی رتبه کشور در فضای توئیت ، یوتیوب و غیره تاکید کرد: کشور ظرفیت و آمادگی رفع فیلترینگ را ندارد.
✍️حجت الاسلام شیخ حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران هم دیروز توئیت کرد: زمینه برای تشکیل دولت حزب اللهی در انتخابات سیزدهم فراهم شده است ، سردار قالیباف رئیس مجلس هم دیروز توئیت کرد: طرح پرداخت یارانه جدید تصویب شد.
✍️انتظار از حجت الاسلام حسینی کیا این بود که حداقل حرمت و معنای فعالیت غیر منفعل مقام معظم رهبری در فضای فرصتی توئیت را حفظ کند. ایکاش امثال حسینی کیا حداقل به معنای فرمایش سردار یزدی فرمانده سپاه تهران مبنی بر حضور فعال و اثرگذار ۱۴۲ گردان سایبری این سپاه در فضای مجازی توجه می کردند.
✍️مقام معظم رهبری در دیدار ۲۲تیر۹۹ با مجلس یازدهم تاکید فرمودند: مجلس ریل‌گذار اجرا است.  باید از منازعات با سایر قوا پرهیز و اتّحاد و انسجام داخلی در مقابل دشمن را دنبال کنید ، مردم از شما توقّع دارند حق را دنبال بکنید امّا مجادله نکنید. اولویت را به مسائل کلیدی مانند تولید ، اشتغال ، مهار تورم و گرانی ، مدیریّت نظام پولی - مالی و اقتصاد بدون نفت بدهید.
✍️مجلس یازدهم که باید برای تحقق تعبیر رهبری به مجلس با انگیزه و تراز انقلاب عمل کند متاسفانه طی پنج ماه گذشته علی رغم شدت یافتن جنگ همه جانبه اقتصادی استکبار و گسترش مرگ و میر جهانی و ملی کرونا همچنان بر اختلاف افکنی ، تحقیر ، توهین و تخریب دولت و مدیریت اجرایی اصرار و ضمن بازگشت به بازی افزایش یارانه هیچ طرح و مصوبه مشخصی برای آغاز پیگیری اولویت های اعلامی رهبری نداشته است.
✍️سردار کوثری و سردار دهقان و برخی دیگر در این روزها از مردم سوال می کنند: مگر نظامیان چه کردند که باید از رئیس جمهور شدنشان ترسید؟ سوال سرداران حتما مهم است اما سوال درست این است که آیا نظامیان حق ورود سازمان یافته یا به فرمایش حجت الاسلام سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه ، مهندسی انتخابات را دارند؟
✍️آیا طی ۴۲ سال گذشته حضور بسیار گسترده نظامیان در جایگاه وزارت ، مدیریت عالی اجرایی و شرکت های دولتی ، ریاست ابر موسسات اقتصادی عمومی ، نمایندگی مجلس ، استانداری ، فرمانداری ، شهرداری ، سفارت ، حراست و ... با کمترین مانعی روبرو بودند؟
✍️حضور امیر دریادار مدنی ، سرلشکر محسن رضایی ، سردار دریابان شمخانی ، سردار قالیباف و احمدی نژاد معاون لشکر ۶ ویژه پاسداران در رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری نمونه ای بارز از بلا اشکال بودن حضور نظامیان ارشد برای تصاحب بالاترین پست اجرایی کشدر نیست؟ نظامیان عالی رتبه که پس از عدم توفیق در کسب رای مردم به سادگی به یونیفورم و مراکز نظامی باز گشتند. آیا مظلوم نمایی و ایراد اتهام علیه مردم به ترس از حضور نظامیان در انتخابات ریاست جمهوری نوعی عوانفزیبی و زمینه سازی سازمان یافته برای انتخابات سیزدهم نیست؟
✍️اما جالب ترین ادعای روز شاید سخنانی تحت عنوان اندیشکده اسلامی فنی است. گوینده مدعی است بایدن را بر ترامپ ترجیح دادند تا با بازگشت به برجام ، پایبندی به تعهدات ، رفع تحریم ها و گشایش های اقتصادی بتوانند غیر اصولگرایان را پیروز انتخابات ۱۴۰۰ کنند. گوینده که خود را مهدی امینی معرفی می کند متاسفانه با تحکّم تاکید می کند درست است ما ۲۰٪ جامعه را همراه داریم اما اینبار بدانند که برای تصاحب ریاست جمهوری باید از روی جنازه ما عبور کنند.
✍️حجت الاسلام مهدی طائب فرمانده ارشد قرارگاه عماریون نیز با انتشار سخنانی در فضای مجازی خبرساز بود .فرمانده قرارگاه عماریون با اشاره به اینکه منتقم خون سیدالشهدا علیه السلام و شهدای کربلا سلام الله علیه ، امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهند بود با توضیح اینکه قاتلین شهدای کربلا که امروز در زمان ظهور نیستند استدلال فرمودند انتقام خون شهید حاج قاسم نیز بعهده حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد بود ، به بیانی دیگر اگر فرمایش سردار کوثری در خصوص آماده بودن زمینه برای انتخاب دولت حزب الهی را مکمل توضیح فرمانده قرارگاه عماریون بدانیم از هم اکنون می توان رویکرد تعاملی و پرهیز از اقدام منجر به درگیری و دشوار سازی مذاکره ایران و آمریکا توسط کاندیدای مورد نظر جریان مذکور را پیش بینی کرد.
✍️امیدوارم که سردار یزدی و فرماندهی پلیس فتا با تکیه بر حضور مقتدرانه در فضای سایبری ضمن شناسایی و برخورد با عناصر خشونت گرایی از این دست به تحقق خواست و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری انتخابات حداکثری یعنی با مشارکت همه دارندگان حق رای یاری کنند تا خدای ناکرده شاهد تکرار انتخابات حداقلی مجلس یازدهم نباشیم. ۳۰ آبان ۹۹

  تعداد بازديدها: 454
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=87753
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.