تاريخ انتشار: 08 تير 1402 ساعت 01:44:41
شاه فهد رحمه الله علیه

✍️اینکه فلان مسئول در برابر دوربین الاخباریه سعودی با لبخند افتخار از چهل سفر حج که شاید نزدیک به همه را در کسوت رئیس کاروان و غیره رفته باشد اظهار می کند: چهل سفر حج را در دوران حکومت ملک خالد رحمه الله علیه، ملک فهد رحمه الله علیه، ملک عبدالله رحمه الله علیه و ملک سلمان حفظ الله علیه انجام دادم شاید مخاطب فرمایش آقای قرائتی در آئین بزرگداشت شیخ رسانه باشد که در باره برخی افراد کثیر الحج فرمود مانند لامپ سوخته می مانند که اگر صد بار هم به سرپیچ ببندید روشن نخواهد شد.
✍️اینکه زاکانی شهردار تهران مدتی پیش ضمن انکار خرابی پله های برقی های مترو با لحن توهین آمیز خطاب به خبرنگاران حاضر اظهار کرد: باید برای شما تور بازدید از پله های برقی برگزار شود حرف جدیدی نیست اما سقوط دو پله برقی مترو منجر به آسیب دیدگی مردم همزمان با حضور زاکانی در سفر بروکسل شاید مصداق فرمایش زاکانی در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باشد که فرمود:   فقط 20 درصد مشکلات مربوط به تحریم است؛ الباقی مربوط به بی عرضگی و بی غیرتی مسوولان است  .
✍️اینکه یکی از مقامات ملبس به لباس روحانیت در برخورد با تورم های لجام گسیخته که ناشی از شیوه های غلط حکمرانی است حالا ضمن توصیه به مردم برای تحمل سختی و محرومیت  را ناشی از ناشکری مردم اعلام می کند. اما ایکاشمی دانست که شاهزاده بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی که برخی گاو هفت من شیرده می دانند حالا در مراسم آغاز اجرای ابر پروژه نئوم یا شهر هوشمند در استان تبوک در برابر جهانیان ایستاده و با افتخار اعلام کرد ما در عربستان برای تمدن سازی جدید در عرصه بین الملل برنامه ریزی کرده ایم.
✍️اینکه برخی مقامات، مراکز و جریانهای سیاسی حاضر در قدرت یکدست علی رغم بسیج همه عناصر و عوامل از مجلس تا دولت و تا رسانه های در اختیار در صدد مقابله و حذف منتخب نمایندگان اصناف سراسر کشور را داشتنه و دارند، اما نمایندگان بخش خصوصی تمام قد بر خواست خود پای فشاری کرده و فردی کاربلد، باتجربه، مورد اعتماد، کاردان از حوزه بخش خصوصی اقتصاد ایران را بعنوان ریاست اتاق بازرگانی ایران انتخاب کردند. هر چند عناصر حکمرانی که قادر به تحمل منتخب بخش خصوصی بعنوان نماینده بخش خصوصی نیستند همچنان بر طبل انتخاب افراد برای در اختیار گرفتن مناصب حکومتی می کوبند.
✍️اینکه امثال مصباحی مقدم رئیس شورای فقهی بانک مرکزی و پدر زن رییس سابق بانک مرکزی، حالا ضمن تاکید بر توسعه درخشان کشورهایی چون چین و کره جنوبی که طی چهار دهه از هیچ به اینجا رسیدند را در گِرو تحمل گرسنگی مردمشان می دانند شاید مناسب است به این سوال پاسخ دهند که سیاستگذاران و مقامات آنها در چنین پیشرفتی و متقابلاً نقش سیاستگذاران و مقامات کشورمان در سقوط از وضعیتی قابل قبول به زیر خط فقر چه بوده است؟
✍️اینکه براساس مصوبه اخیر از عملیات بانکی شامل پیامک گردش وجه تا اخذ مانده حساب یا کارت به کارت و پایا و سانتا یا ثبت چک و پرداخت قبوض و ... از ۳۰ تا ۳۰۰۰۰ تومان اخذ خواهد شد که با استناد به آمار ۸ میلیارد تراکنش ماهانه در ۱۴۰۱ با کارمزد ناچیز ۵۰۰ تومان بالغ بر ۴ هزار میلیارد تومان ماهانه و ۴۸ هزار میلیارد تومان سالانه خواهد بود. یعنی مقرر است هر ایرانی بطور متوسط  سالانه بالغ بر ۵۶۰ هزار تومان هزینه کارمزد عملیات بانکی در فضای مجازی متحمل گردد که برای خانوار چهار نفره بالغ بر ۲.۲۴ میلیون تومان است، یعنی دولت یکدست در دست اندازی به دارائی سوخته مردم به هر شیوه اقدام خواهد کرد. ۸تیر

  تعداد بازديدها: 796
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=96541
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.